تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 100 متری نوساز سند دار

آپارتمان 100 متری نوساز سند دار

2 سال پیش در رشت

متراژ
100
ساخت
1403
قیمت کل
2٬567٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬670٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
««««« شازده »»»»

سلام

به قیمت دلار 40 تومنی بخرید

اپارتمان 100 متر دوخواب
سالن بزرگ و یکدست
دوخواب هر دو کمد دیواری
فول امکانات / بر اصلی خیابان
پنجره ها دوجداره
پارکینگ اختصاصی
قابلیت دریافت وام تا 800 میلیون

این فرصت استسنایی را از دست ندهید

مشاور شما بزرگی
املاک شازده