تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 100 متری

آپارتمان 100 متری

2 هفته پیش در شهرک شریعتی

متراژ
100
ساخت
1397
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,500,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
سرامیک
آپارتمان تک واحدی شمالی دارای / تراس / کف سرامیک / نقاشی / پکیج رادیاتور / کابینت mdf / هود گاز رومیزی / آسانسور / پارکینگ / طبقه چهارم و پنجم /برای بازدید تماس بگیرید ( سید ) مسکن وطن خ مهران کوچه گلشاد مولوی پلاک 96 در خدمت شما عزیزان