تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 100متر شیک /دانش آموز

آپارتمان 100متر شیک /دانش آموز

2 سال پیش در مشهد

متراژ
100
ساخت
1393
قیمت کل
3٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
مشاور شما ؛ محمد مرادی

آپارتمان 100 متری در دانش آموز
سال ساخت پایین
مشاعات بینظیر
پارکینگ ها جا نمایی شده
بسیار شیک تمیز
موقعیت مکانی عالی
سند شش دانگ
فول امکانات

⭕️قابل واگذاری تا 600 میلیون رهن کامل
⭕️خریداران محترم ،این واحد آپارتمان تا مبلغ 500 میلیون تومان نیز امکان اقساطی شدن دارد

________________________

⚜️مسکن مان ، نبش جلال 12

〽️مرادی _ محمد

⭕️به دلیل حجم زیاد پیام ها لطفا فقط تماس بگیرین

✳️با تشکر از لطف شما