تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 100متر فول فرنیش محله شاهد

آپارتمان 100متر فول فرنیش محله شاهد

2 سال پیش در گرمدره

متراژ
100
ساخت
1397
قیمت کل
4٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬200٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
✨️✨️✨️✨️بنام خالق یکتا✨️✨️✨️✨️

✨️مشاور امین و قابل اعتماد شما :دریانی ✨️

✨️جهت هرگونه معامله ملکی بابهترین فایلینگ

✨️بالاترین امتیاز در سایت دیوار گویای صداقت ماست
♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️
✔️آپارتمان 100متر
✔️لوکیشن شاهد
✔️طبقه7
✔️سند تکبرگ
✔️فول فرنیش
✔️تجهیز شده با بهترین متریال
✔️غرق نور بدون پرتی
✔️پارکینگ
✔️انباری
✔️2خواب بزرگ
✔️تراس6متری قابل چیدمان
✔️دسترسی به تمامی امکانات رفاهی منطقه
✔️عکس و فیلم متعلق به خود واحد است

✔️یه واحد درجه یک در گرمدره با متریال برند کار شده در حد منطقه 1تهران

✔️جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

✨️✨️✨️✨️به امید دیدار✨️✨️✨️✨️

✨️✨️✨️✨️✨️یا حق✨️✨️✨️✨️✨️