تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 102 متری / سنددار/ امیرکبیر

آپارتمان 102 متری / سنددار/ امیرکبیر

1 روز پیش در هفده شهریور نیشابور

متراژ
102
ساخت
1395
قیمت کل
‏5,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,862,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام یزدان پاک

⚜⚜⚜⚜⚜املاک آبتین⚜⚜⚜⚜⚜

⚜️لوکیشن عالی و دسترسی راحت
⚜️متراژ:102متر خوش نقشه و دلباز
⚜️سند ششدانگ تکبرگی
                                    
---------------------------------------------------------------.

آدرس دفتر:املاک آبتین بین بعثت24و22
        
         مدیریت:احسان قندهاری

موارد مشابه موجود میباشد

چنانچه ملک  جهت رهن و اجاره یا فروش داشتید در کمترین زمان برای شما مشتری پیدا خواهیم کرد

✅✅✅✅✅✅✅از ما بهترین ها را بخواهید