تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 103 متر در اول عباسی عارف

آپارتمان 103 متر در اول عباسی عارف

2 سال پیش در تبریز

متراژ
103
ساخت
1386
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬193٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
دپارتمان ملک شهریمیز

❇️به روز ترین و جامع ترین وباکیفیت ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز

____________

✅نوع : فروش آپارتمان
✅منطقه : اول عباسی عارف خیابان مصطفی خمینی
✅سال ساخت:1386
✅متراژ: 103 متر مفید
✅ موقعیت ملک : شمالی
✅طبقه : 3 از 4
✅3 واحدی
✅تعداد اتاق : 2
✅انباری:ندارد
✅سند : 6دانگ

_____________

❇️کارشناس : مهندس باقری

❇️جهت مشاوره و بازدید حضوری در خدمتتان هستیم

❇️جلب رضایت خانواده های مشکل پسند و خاص پسند

❇️مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.

❇️خرید فروش مطمئن و پر سود به وسعت شهریمیز

❇️ آدرس دفترمرکزی : شهرک نصر
سه راه دانشگاه