تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 103 متر / سنددار / امیرکبیر

آپارتمان 103 متر / سنددار / امیرکبیر

2 هفته پیش در دارایی

متراژ
103
ساخت
1390
قیمت کل
‏6,489,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️ دفتر املاک رسپینا ⚜️

↕️ آدرس : کیلومتر 5 جاده باغرود،قبل از تالار ارغوان

✔️ آسانسور،پارکینگ و انباری
✔️ مجتمع دارای نگهبانی 24 ساعته
✔️ دارای سند شش دانگ و قابل انتقال
✔️ میلان از سه طرف باز
✔️ تخلیه فوری و بلامانع
✔️ معاوضه فقط با چهار دیواری محدوده باغرود و غار
ـ

⚜️املاک رسپینا⚜️
ارادت : پارسا