تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان، 103 متر* شهرک آتیه * سند تک برگ

آپارتمان، 103 متر* شهرک آتیه * سند تک برگ

1 سال پیش در کرج

متراژ
103
ساخت
1403
قیمت کل
2٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬271٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
⚜⚜⚜املاک نو اندیشان⚜⚜⚜
⚜رضایت و اعتماد شما اعتبار ماست⚜
⏪فروش واحد شما در سریع ترین زمان ممکن
⏪خرید برای شما با تنوع فایل بالا
_ _ _ _ _ _ _ _
✅آپارتمان 103 متری سه خواب رو به نما * پلان و نقشه تفکیکی واحد مهندسی و اجرای فوق العاده * بدون کوچکترین پرتی و بسیار خوش نور

✅️واقع در شهرک آتیه

✅ساخت توسط سازنده برند و خوش نام منطقه*رعایت تمام ظوابط ساختمان سند دار*سیستم هوشمند اعلام و اطفا حریق*مشاعات تماما سنگ درجه یک

✅️سند تک برگ

✅پارکینگ اختصاصی*آسانسور تمام استیل*انباری بزرگ در همکف

✅فضای عمومی و خصوصی واحد جدا از هم و سرویس خارج از دید* سالن پذیرایی دلباز و مناسب انواع چیدمان

✅️آشپز خانه بزرگ و کابینت خور

✅ دو خواب بزرگ و قابل چیدمان

✅مشاعات شیک *راه پله عریض و استاندارد * نرده راه پله * سیستم اعلام و اطفا حریق

✅نمای بسیار شیک و نور پردازی خاص و دیدنی

✅️قابلیت رهن تا 500 میلیون

✅️مالک منعطف و فروشنده تخفیف خوب پای معامله
_ _ _ _ _ _ _

✅️پیش فروش متراژ های مختلف از 80 متر در شهرک آتیه

✅️پیش فروش های معتبر و تضمینی در کل مناطق مشکین دشت

✅️شرایط پرداخت عالی و اقساط شناور
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک نواندیشان

رضایت واعتماد شما اعتبار ماست

ثبت امتیاز برای آگهی