تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 103متر سند عرصه و اعیان

آپارتمان 103متر سند عرصه و اعیان

1 سال پیش در قم

متراژ
103
ساخت
1393
قیمت کل
2٬520٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬466٬000 تومان
طبقه
2
با سلام و احترام

سند شش دانگ عرصه و اعیان
واحد بسیار خوش نقشه و تمیز
بدون قناصی
پارکینگ مسقف
همه ی خانه نور دارد
هر دو خواب کمد دیواری بزرگ 3درب دارد
کابینت mdf
دسترسی محلی،عالی

آقای کرمی املاک مهربان