تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 103متری،مطهری

آپارتمان 103متری،مطهری

2 سال پیش در ساوه

متراژ
103
ساخت
1386
قیمت کل
2٬183٬600٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬200٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
هوالغنی

املاک چناران

آپارتمان 103 متری
طبقه اول
5 طبقه
3 واحدی
دو خواب نورگیر
6متر حیاط خلوت
پارکینگ(اختصاصی) ، انباری ، آسانسور دارد

بخاری / کولر ابی / تراس/ کف سرامیک / گازصفحه ای / هود / MDF / کاغذدیواری

⚜️ ⚜️ ⚜️ ⚜️ ⚜️

☎️ همه روزه درتمامی ساعات روز پاسخگوی شما عزیزان هستیم حتی ایام تعطیل

املاک چناران بین مطهری 14 و 16

یغما صدقی