تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 104 متر . فارابی

آپارتمان 104 متر . فارابی

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
104
ساخت
1402
قیمت کل
3٬505٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬701٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5

☯️ پکیج

☯️ 2 خواب

☯️ هردو خواب کمددیواری

☯️ نور پردازی

__________________________________

⬛◾▪️ املاک مهر ویلا ▪️◾⬛

☎️برای معرفی فایل های مشابه لطفا تماس بگیرید

☎️جهت ثبت فایل خود برای فروش و اجاره در آژانس املاک تماس بگیرید

_________________________________

کارشناس امور ملکی : بیرانوند
_______________________________

آدرس املاک : انقلاب /خیابان بیست متری دهخدا / مابین آراسته 4 و 5

______________________