تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 104 متری

آپارتمان 104 متری

2 سال پیش در کرج

متراژ
104
ساخت
1402
قیمت کل
3٬430٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬980٬000 تومان
طبقه
1
◇◇ عضو رسمی اتحادیه املاک و مستغلات◇◇

◇◇ با ما به راحتی خانه دار شوید◇◇

◇◇عضو رسمی اتحادیه املاک فردیس◇◇

==============================

موقعیت ملک
○شهرک وحدت ○شهرک نگارستان ● بلوار بخشی ____________________________________

مشخصات ملک

متراژ:104 طبقه:1 خواب:2 سند:دردست اقدام

● مجتمع
●15 واحدی
○ شمالی
● جنوبی
● دو نَما ____________________________________

♦️امکانات:
پارکینگ/انباری/بالکن/

___________________________________

♦️تجهیزات: نورمخفی/سقف کاذب/کانال کشی اسپلیت/سرویس ایرانی/کمددیواری/سنگ آنتیک/کف سرامیک/آیفون تصویری/درب ریموت دار

____________________________________

سایر شرایط:
قابلیت رهن :تا سقف 400 میلیون
10 درصد بابت سند
قابلیت دریافت وام : دارد ____________________________________

لطفا تماس بگیرید
کارشناس ملکی شما:اسماعیل پور