تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 104متر در صائب 17 شهریور لاله زار قطران

آپارتمان 104متر در صائب 17 شهریور لاله زار قطران

1 سال پیش در تبریز

متراژ
104
ساخت
1390
قیمت کل
410٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬942٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️فروش آپارتمان واقع در 17 شهریور قدیم⚜️
⭕کد ملک: 6020 ⭕
✅ 104 متر بدون پرتی فضا
✅ 4 متر بالکن
✅شیک و ساخت به روز
✅سازه مستحکم و درخشان
✅اعیان پسند در کوی بنام
✅فروش ویژه VIP
✅فول نصبیات کمد کابینت mdf
✅ 2 خواب نور گیر مستقیم
✅فول امکانات ایفون تصویری
✅دوربین مداربسته
✅پارکینگ کرکره برقی
✅ این آخرین بازدید شماست
✅بهترین فرصت برای خرید خانه
✅نورگیری عالی
✅2واحدی با پاگرد تفکیک شده (تک واحد)
⚜️ بانک تخصصی املاک امین⚜️
ارائه بهترین فایل های ملکی در تبریز و حومه
ارائه قرارداد سیستمی و کد رهگیری
ارائه موارد اکازیون برای مشارکت
انجام تمامی امورات مربوط به استحکام بنا
عدم خلافی _ اخذ سند و گواهی فروش
موارد بیشتر با رنج قیمت مشابه را در بانک املاک امین مشاهده نماید
⭕افکار امروز ما چراغ آینده شماست⭕
⭕آدرس دفتر : خیابان لاله زار تقاطع 17شهریور و خیام
⭕بانک تخصصی شهر ملک امین⭕
⭕مدیریت : مهندس صفایی ⭕
♾♾♾