تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 105 متری /باغمیشه/مرزداران /نصر/گاز

آپارتمان 105 متری /باغمیشه/مرزداران /نصر/گاز

1 سال پیش در تبریز

متراژ
105
ساخت
1390
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬455٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬904٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅واحد 105 متری در بهترین منطقه باغمیشه

✔پارکینگ بدون مزاحم

✔راه پله فیلتر دار

✔پذیرایی خوش نقشه

✔بالکن 8 متری و شیشه سیکوریت دار

✔بازسازی شده

✔زیر قیمت منطقه

✅فروشنده واقعی
املاک او آل واقع در مرزداران خیابان بهارستان
مهندس مشاور :مهرداد امینی
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک او آل

صداقت،امنیت در معاملات،شخصیت=گفتار نیک،کردار نیک و پندار نیک