تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 105 متری باکس پونک

آپارتمان 105 متری باکس پونک

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1390
قیمت کل
9٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬238٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
1️⃣محدوده حیدری مقدم

1052️⃣ متر فول امکانات

3️⃣خوش نقشه و فول دیزاین

4️⃣ 2خواب بزرگ و جا دار

5️⃣سالن پرده خور

6️⃣دسترسی عالی

7️⃣فروشنده واقعی

8️⃣فروش فقط نقدی

تهاتر یا عزیزانی که واحد دارند تماس نگیرند
قیمت متری 20 میلیون زیر قیمت صرفا به دلیل فروش فوری