تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 105 متری تک واحدی کلید نخورده

آپارتمان 105 متری تک واحدی کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
12٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
122٬857٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
☝️.☝️.☝️.☝️.☝️.☝️.☝️.☝️

رهن کامل آپارتمان کم نظیر در منطقه

✨مناسب برای مشکل پسندان✨

➖سند تا پایان فروردین ماه
➖متراژ ؛105 الی 108 متر
➖اتاق ؛ 2 خواب
➖5 طبقه تکواحدی

➖سرمایش و سرمایش داکت اسپیلت

بازدید = 100% پسند
الویت با اولین بازدید کننده

برای قیمت و اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید