تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 105 متری / دو کله / رو به نما

آپارتمان 105 متری / دو کله / رو به نما

1 سال پیش در کرج

متراژ
105
ساخت
1394
قیمت کل
2٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬238٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✨ آژانس معاملات و مستغلات املاک رویان ✨

✅ واحد رو به نما ( نورگیر فوق العاده )
✅ هر دو خواب نورگیر ( کمد دیواری )
✅ ساختمان خلوت ( کم واحد )
✅ دو واحدی ( بدون دیوار مشترک )
✅ بدون نیاز به هیچ گونه هزینه بازسازی
☑️ مشاعات ساختمان تمیز
☑️ دسترسی ( به مترو _ اتوبان _ مراکز خرید..... )
☑️ خوش نقشه و بدون پرتی
☑️ واحد دارای حیاط اختصاصی می باشد

⭕ 500 رهن کامل که از مبلغ کل کسر میگردد ⭕

آدرس دفتر : گلشهر گلزار غربی خیابان اختر غربی روبروی درب پارکینگ مترو گلشهر ⭕

◽◻️ فایل های بیشتر در پنل املاک رویان ◻️◽
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین و مستغلات رویان

⭐خوشحالیم که در رسیدن به آرزوهایتان نقش داریم⭐