تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 105 متری کلیدنخورده مدرن شیخ زاهد

آپارتمان 105 متری کلیدنخورده مدرن شیخ زاهد

1 سال پیش در لاهیجان

متراژ
105
ساخت
1401
قیمت کل
7٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
74٬761٬000 تومان
طبقه
2
مجموعه کارگزاری املاک ژئو

ارائه با کیفیت ترین خدمات حقوقی ، مهندسی و
خرید و فروش ملک

ارائه آموزش اصولی طراحی و معماری ، قراردادنویسی و نقشه برداری

آدرس: خ شقایق ، نبش شقایق7

______________________________________
*فروش واحد 105 متری کلیدنخورده لاکچری در شیخ زاهد
+استفاده از متریال درجه 1 و به روز
+ساختمان کم واحد
+دو خواب مستر و کمد دیواری
+پارکینگ قید در سند بدون مزاحم و انباری قید
+کف پارکت

*مناسب برای سخت پسندانی که به دنبال واحدی به روز و شیک با امکانات کامل هستند.
(برای بازدید از این واحد و دریافت مشاوره در زمینه امور ملکی با مجموعه ما تماس بگیرید)
***ژئو؛ جغرافیای محیط زندگی***
__________________________________

کارشناس فروش مجموعه ژئو؛

کاویان تقوا

***********