تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 105متر الهیه معراج

آپارتمان 105متر الهیه معراج

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
2٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬666٬000 تومان
طبقه
2
درود بر شما

املاک خانه برتر با بیش از 20سال سابقه کار املاک در خدمت شما

✅ مشاور شما شادمان

عالی جهت سرمایه گذاری و سکونت
زیر قیمت کارشناسی شده
سرمایه گذاری مطمئن

آپارتمان خوش ساخت سازنده معتبر منطقه نما رومی

واحد خوش نقشه آفتاب گیر بهترین طبقه آپارتمان بدونه پرتی

✨✨شرایط پرداخت منعطف تحویل 1404/7/1✨✨

آپارتمان در محله دنج ساکت آینده دار مشاعات عالی پارکینگ اختصاصی درب ضد حریق و درب ضد سرقت 2خواب 12متری هال پنجره خور آفتابگیر آشپزخانه دارای بالکن رو به حیاط

☀️☀️پرداختی 50%از مبلغ کل مابقی با پیشرفت کار☀️☀️

جهت خرید فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید