تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 105متری/دونبش/نوساز/تک واحدی/یاسر2

آپارتمان 105متری/دونبش/نوساز/تک واحدی/یاسر2

1 سال پیش در کرج

متراژ
105
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️فروش یک واحد آپارتمان نوساز فول امکانات⚜️
♦️واقع در یکی از بهترین لوکیشن های خرمدشت
♦️متراژ 105متر مربع
♦️ساختمان دو نبش
♦️دارای دو اتاق خواب
♦️آسانسور3df
♦️آیفون تصویری
♦️کولر
♦️پکیج
♦️ کابینت ممبران
♦️گچبری و نورپردازی
♦️ فوق العاده خوش نقشه و دلباز
♦️درب ضد سرقت
♦️ساختمان کلا 4 واحد
♦️مشاعات مرتب
♦️ گاز و هود درجه یک
♦️تراس بزرگ دارای(آب و گاز)
♦️موقعیت مکانی یاسر2
♦️قابلیت رهن به مبلغ400 میلیون تومان
♦️یکی از بهترین گزینه ها برای خریداران خوش سلیقه و دقیق
♦️قیمت این واحد بسیار مناسب و رقابتی است.
♦️فایل های مشابه با متراژ های مختلف موجود میباشد.
♦️جهت هماهنگی برای بازدید با ما تماس بگیرید
⚜️آدرس دفتر ⚜️
خرمدشت،میثم یک،نبش بهار اول،املاک محمد
☎️مسیح خانی
☎️مظاهری