تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 106 متر فول نادری

آپارتمان 106 متر فول نادری

1 سال پیش در اردبیل

متراژ
106
ساخت
1393
قیمت کل
3٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬660٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
☑️کدملک:3412

✅️چسبیده به شورابیل

☑️طبقه چهارم از چهار

✅️10 متر بهار خواب با حیاط اختصاصی که در سند قید شده

☑️تک واحده

✅️ویو از بالکن و کوچه و بام به دریاچه

☑️محله ایی بسیار آرام و دلنشین با همسایگان محترم

✅️نزدیک به سوپر مارکت

☑️نزدیک به نانوایی و ببری و سنگگی

✅️فول امکانات(کناف و کاغذ دیواری و نورپردازی شده)

☑️دارای بالکن

✅️دارای کمد دیواری بزرگ

☑️6 متر انباری

✅️کوچه 14 متری

◾️◽️◽️◾️◽️◽️◾️◽️◾️◽️◽️

فایل های مشابه:

✔️90 متر سبلان فاز1 ،نوساز فول 3 میلیارد و 400 که 500میلیونش وام

✔️نادری نوساز 100 متر خام 3 میلیارد و 400

✔️107 متر جعفریه فول 3300

☑️برای اطلاعات بیشتر و معرفی واحد های بیشتر تماس حاصل فرمائید

✅️مشاور شما :مهندس بیگ زاده

⚜️کارگزاری املاک آراد

❗️ادرس :میدان یحیوی

☑️به مدیریت :مهندس نیک پور
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارگزاری آراد

صفر تا صد امورات ملکی خود را به ما بسپارید ، اعتماد شما اعتبار ماست