تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 106 متر یک خواب باغ بهشت

آپارتمان 106 متر یک خواب باغ بهشت

1 سال پیش در تهران

متراژ
106
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
22٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
215٬094٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
12
آپارتمان 115 متر یک خواب

نورگیری

ویو

تراس

متریال برند

پلان عالی بی نقص

لابی مجلل و لابی من 24ساعته و خدمه

نگهبان 24 ساعتها و گشت داخل شهرک

سالن جیم،سالن اجتماعات،

سالن بیلیارد سالن پینگ پونگ و فوتبال دستی

اتاق مطالعه و جاده سلامت

پارک جنگلی

پارکینگ سندی

تاپ لوکیشن

موقعیت اوکازیون