تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 106 متری تاچارا کم واحد پر نور قابل تهاتر

آپارتمان 106 متری تاچارا کم واحد پر نور قابل تهاتر

1 سال پیش در شیراز

متراژ
106
ساخت
1401
قیمت کل
6٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬452٬000 تومان
طبقه
2
✅️آپارتمان واحد در قلب تاچارا

✅️✅️نور جنوب در پذیرایی و هردو خواب نور مستقیم

❌️❌️کم واحد شخصی ساز

✅️✅️طبقه دو از سه

✅️✅️قابلیت 700 تومن رهن

✔️✔️قابل تهاتر با واحد دو خوابه در صدرا مابقی پول نقد