تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان، 106متر، 2خواب، کلید نخورده، سعادت آباد

آپارتمان، 106متر، 2خواب، کلید نخورده، سعادت آباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
106
ساخت
1401
قیمت کل
19٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
182٬075٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
املاک خانه من____________24متری سعادت آباد

واحد کلید نخورده
سند تک برگ
فروشنده واقعی
به قیمت رسیده
یک واحد 116متری هم در همین طبقه موجود است
متریال برند
سرایداری مقیم
دوربین مدار بسته
مشاور شما در منطقه مقدم