تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 106متر بهارستان

آپارتمان 106متر بهارستان

1 سال پیش در آبادان

متراژ
106
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬641٬000 تومان
طبقه
2
سلام به همشهریان عزیز

فروش یک واحد آپارتمان به متراژ 106متر طبقه دوم دو خواب نوساز کلید اول کمد دیواری کابینت گاز صفحه ایی هود پمپ آب و غیره .... فروش به صورت نقد میباشد بازدید از ملک آزاد