تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 106متر خیابان رودکی

آپارتمان 106متر خیابان رودکی

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
106
ساخت
1397
قیمت کل
3٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
7
تعداد کل طبقات
7
⚜️آپارتمان 106 متر خیابان رودکی خیابان متین
⚜️شارع 16 متری
⚜️کلا 7 طبقه هر طبقه دو واحد طبقه 5
⚜️دو خواب نورگیر عالی
⚜️انباری داخل واحد
⚜️کف سرامیک سقف کناف نور مخفی
⚜️کابینت و کمد دیواری فول
⚜️گرمایش پکیج و رادیاتور
⚜️دارای آسانسور 13 نفره
⚜️دارای پارکینگ بدون مزاحم
⚜️سند تک برگ و آماده انتقال
با احترام با مشاورین املاک همکاری نداریم )
✳️لطفا جهت بازدید به املاک افشین واقع در رودکی آبشناسان مراجعه فرمایید✳️