آپارتمان 106متر نوساز کلید نخورده دور دریاچه چیتگر
2 هفته پیش در دریاچه شهدای خلیج فارس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
106
ساخت
1404
قیمت کل
20,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
196,698,000 تومان
طبقه
19
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
20
فول کامل / لابی زیبا / محوطه سازی چشم نواز
خوش نقشه / خوش ساخت / متریال درجه 1
دارای نور و ویو در تمام نقاط واحد
کنار دریاچه و ایرانمال ( موقعیت استثنایی )
واحد دو نبش
بازدید = خرید
آماده انتقال و تحویل در لحظه
کلید ، مدارک موجود
((( لطفا همکاران محترم تماس نگیرند )))
مهندس جعفری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.