تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 107 متری / شهرک مترو / پارکینگ اختصاصی

آپارتمان 107 متری / شهرک مترو / پارکینگ اختصاصی

1 سال پیش در کرج

متراژ
107
ساخت
1390
قیمت کل
2٬860٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬728٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨ آژانس معاملات و مستغلات املاک رویان ✨

▫️◽◻️ واحد سندی ساز ◻️◽▫️

✅ غرق در نور ( سالن پرده خور )
✅ هر دو خواب ده متری ( دو خواب نورگیر )
✅ واحد خوش نقشه ( سالن مربع )
✅ آشپزخانه بزرگ و نورگیر
✅ متراژ واحد 107 متر مفید ( سندی ساز )
☑️ ساختمان خلوت ( کل ساختمان هشت واحد )
☑️ دو واحدی بدون دیوار مشترک
☑️ مشاعات ساختمان تمیز
☑️ دسترسی سریع و آسان به ( مترو و اتوبان )
☑️ موقعیت مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

( محیط آرام _ مکان مناسب برای تفریح کودکان )
( مسیر مخصوص پیاده روی _ زمین فوتبال و والیبال )
( نگهبانی 24 ساعته _ خیابان های پهن و سر سبز )
( دارای تمام امکانات رفاهی و تفریحی )

⭕ قابلیت رهن تا مبلغ 650 میلیون تومان ⭕

⬅️آدرس دفتر : گلشهر گلزار غربی خیابان اختر غربی روبروی درب پارکینگ مترو گلشهر ➡️

◻️◽ فایل های بیشتر در پنل املاک رویان ◽◻️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین و مستغلات رویان

⭐خوشحالیم که در رسیدن به آرزوهایتان نقش داریم⭐