تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 107 متری ویو دار نورگیر در *شهرجدیدهشتگرد

آپارتمان 107 متری ویو دار نورگیر در *شهرجدیدهشتگرد

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
107
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬020٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬878٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⭐️⭐️⭐️به نام خدا⭐️⭐️⭐️

✴️آپارتمان 2 خوابه بهترین لوکیشن روی بلندی در شهرجدید مهستان

✅️107 متری

✅️2 خوابه

✅️سند تکبرگ

✅️چسبیده به تمامی امکانات رفاهی، ورزشی، فرهنگی، تفریحی و آموزشی

✅️چسبیده به تمامی فروشگاه ها

✅️فاصله تا مترو و اتوبان 10 دقیقه

✅️نزدیک جاده جدید زیبا و توریستی طالقان

✅️متریال ساخت عالی و درجه یک

✅️زمین روبرو ویلایی میباشد که در ویو و نورگیر این واحد دخالتی ندارد

⭐️گروه مشاورین املاک امیر پاشا با کادری مجرب آماده انجام تمامی امور ملکی شما و ارائه انواع فایل ها و موارد متناسب با سلیقه و بوجه شما در شهرجدیدهشتگرد و حومه(کوشکزر، فشند، خور، هیو،هشتگرد قدیم، کردان، کوهسار و ...) در تمامی کاربری های آپارتمانی، ویلایی، زمین، باغ و باغچه، برج و باغ مسکونی میباشد

✳️وظیفه ی ما در ابتدا مشاوره رایگان و آگاه کردن هم میهنان گرامی میباشد

✴️جهت مشاوره رایگان برای معاملات خود و استعلام ملک های مختلف باما در تماس باشید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید

ثبت امتیاز برای آگهی