تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 107 متری پاسارگاد

آپارتمان 107 متری پاسارگاد

2 سال پیش در بوشهر

متراژ
107
ساخت
1391
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬570٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
10
آینده روشن با املاک آیندگان

♻️مالکیت برازنده شماست♻️

آپارتمان 107 متری پاسارگاد

دپارتمان تخصصی املا ک آیندگان

آدرس:عاشوری،گذر24متری هتل یاس،جنب اداره ثبت