تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/107متری/فول امکانات/محدوده گلشهر

آپارتمان/107متری/فول امکانات/محدوده گلشهر

1 سال پیش در چهاردانگه

متراژ
107
ساخت
1400
قیمت کل
4٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬392٬000 تومان
طبقه
3
____*♡مشاورین املاک بنچاق♡*____

⭕️107متر

⭕️مناسب برای سرمایه گذاری
_____________________________________________

‼️جهت اطلاعات بیشتر از فایل تماس حاصل فرمایید
فایل های مشابه طبق خواسته شما موجود میباشد‼️

《✍️مشاور و کارشناس فروش : خانم مختاری》

❗️آدرس املاک : چهاردانگه ، خیابان فارسیان پلاک 40 گروه مشاورین املاک بنچاق❗️

《با مدیریت جناب آقای کربلایی 》