تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ، 108 متر ، میدان پرستار ( فاطمی )

آپارتمان ، 108 متر ، میدان پرستار ( فاطمی )

1 سال پیش در بروجرد

متراژ
108
ساخت
1394
قیمت کل
3٬564٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
•|| امـلاکـ گیشــا ||•
••••••••••••••••••••••••••
« واحد آپارتمان 108 متری فاطمی »

✓ ساختمان 5 طبقه دوواحدی
✓ بهترین لوکیشن خیابان فاطمی
✓ سند تک برگ و آزاد
✓ قابلیت رهن تا 500 میلیون تومان رهن کامل

✴️ واحد آماده بازدید
✴️ بودجه ی نقد = تخفیف مناسب
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
⭕ آدرس دفتر :
میدان تختی ابتدای خیابان پدافند

« میرعالی »