تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 108 متری در بلوار حسابی

آپارتمان 108 متری در بلوار حسابی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
108
ساخت
1403
قیمت کل
4٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬703٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
عرض ادب و احترام
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

(( حاشیه حسابی ))

✨آپارتمان 108 متری
✨دو خواب
✨تمام نورگیر
✨فول امکانات
✨BMS والهنگ
✨موقعیت مکانی بسیار عالی
✨مشاعات بسیار تمیز
✨بسیار خوش نقشه بدون پرتی
✨2 خواب نورگیر
✨هود / گاز رومیزی / لوستر و .....
✨سر 3نبش
مسکن آرتا نبش شاهد 26