تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 108 متری کوچه پارک شهر

آپارتمان 108 متری کوچه پارک شهر

1 سال پیش در آزادشهر

متراژ
108
ساخت
1399
قیمت کل
1٬998٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬500٬000 تومان
طبقه
3
کوچه پارک شهر
حدود 3 سال ساخت
آپارتمان مجموعا 4 طبقه و 8 واحدی
بسیار خلوت اکثرن کارمند و بسیار آرام
روبروی جوجه طلایی ( کوچه پارک )