تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 109 متری شهریار شهرک وایین

آپارتمان 109 متری شهریار شهرک وایین

2 سال پیش در شهریار

متراژ
109
ساخت
1400
قیمت کل
3٬488٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
^^^^^^مسکن 7000^^^^^^

((((((((((بسم الله الرحمن الرحیم)))))))))

مشخصات ملک:
شهریار
شهرک وایین
متراژ 109 متری
خواب 2
طبقه 3
تعداد واحد کل ساختمان 16
پارکینگ و انباری سندی
آسانسور دارد
فول امکانات
نما سنگ تراورتن
ساختمان واقع در بلوک 1
مشاعات تا سقف سنگ تراورتن
واحد بدونه کوچکترین پرتی و مهندسی شده
واحد نورگیر و شیک
واحد رو به آفتاب
سالن پرده خور
اتاق خواب ها تخت خور
اتاق خواب سرتاسر کمد دیواری
آشپزخانه پر کابینت و مخصوص کدبانوهای ایرانی
سرویس بهداشتی و حمام جدا میباشد
ساختمان در بهترین لوکیشن شهرک
دسترسی آسان به مراکز تفریحی و رفاهی

شرایط پرداخت:
800 میلیون وام بانک مسکن ✅
500 میلیون رهن واحد میباشد ✅
دو میلیارد صد و هشتاد و هشت میلیون نقدینگی برای خرید ✅
قیمت کل واحد: 3،488 میلیون میباشد✅

نشانی دفتر املاک:
شهریار شهرک وایین نرسیده به میلاد 8 جنب داروخانه مسکن 7000
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن7000

با کمترین نقدینگی شمارو صاحب خانه میکنیم