تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 109 متری / صفر / نشین /لابی مجلل

آپارتمان 109 متری / صفر / نشین /لابی مجلل

1 سال پیش در مشهد

متراژ
109
ساخت
1401
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬944٬000 تومان
طبقه
4
به نام مهر گستر یکتا

⚜️109متری
⚜️ مناسب جهت سکونت و سرمایه گذاری

⚜️  قابلیت رهن آپارتمان 550 م
.

برای هماهنگی زمان بازدید تماس بگیرید.
.
.
کارشناس فروش: نخعی کرمانی

                      .......................

⚡ اگه این فایل در بودجه شما نبود، ناراحت نباشین، پیشنهادهای دیگه ای هم هست، تماس بگیرید، در کنارتون هستم.
.
آدرس ما:
مشهد، تقاطع سجادیه و رحمانیه املاک صالحی_طوسی