تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 109متری/فاز 2/ تک /فول بازسازی

آپارتمان 109متری/فاز 2/ تک /فول بازسازی

2 سال پیش در پردیس

متراژ
109
ساخت
1390
قیمت کل
4٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬449٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
به نام خداوند روزی دهنده بی منت

✔فاز 2 محله 3 تاپ لوکیشن
▪️▪️▪️
✔️طبقه سوم
✔️واحد 109 متری
✔️ 2 خوابه کاملا کاربردی
✔فول امکانات حرفه ای بسیار تمیز
✔قیمت کارشناسی شده به دوراز هیجانات بازار
✔مالک منعطف
✔دارای پارکینگ مسقف و پارکینگ میهمان جداگانه
✔ساختمان جنوبی دریای نور
✔دارای انباری 12 متری
✔4 طبقه 3 واحدی بدون دیوار مشترک

❌قابلیت رهن تا500میلیون❌

دپارتمان املاک صدف
✔ دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف املاک پردیس

◾◾◾
✔خرید وفروش آپارتمان،زمین و ویلا،مشارکت،بازسازی صفرتاصد
✔️بازدید همه روزه باهماهنگی قبلی
✔️مشاوره رایگان حضوری و تلفنی
◾◾◾◾◾
باسپاس