تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان،110 متر،دو خوابه

آپارتمان،110 متر،دو خوابه

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
110
ساخت
1388
قیمت کل
10٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬363٬000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
تاپ لوکیشن منطقه...غرق در نور...دسترسی عالی...مجتمع آرام با مدیریت بسیار قوی...ویو بینظیر...مالک و ساکنین حسابی...تک بازدید...

برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
مشاور برتر منطقه5،6(شایان عبدی)
انجام کلیه امور خرید و فروش،تهاتر، رهن و اجاره در اصفهان
موارد مشابه موجود است
مالکان محترم جهت ثبت ملک خود در پنل املاک مرداویج عدد 1 را به شماره ی بنده ارسال کنید تا در زمان مناسب با شما تماس بگیرم...امین و ارادتمند شما عبدی