تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110 متری،خام شرکتی،روشن شهر

آپارتمان 110 متری،خام شرکتی،روشن شهر

3 روز پیش در شهرک زاینده رود

متراژ
110
ساخت
1402
قیمت کل
‏7,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,818,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️مشاور املاک یاسین⚜️
⚜️با مدیریت قنبری⚜️

⭕️آپارتمان 2 خوابه
⭕️به متراژ 110 متر
⭕️طبقه سوم
⭕️سال ساخت 1402
⭕️سند تک برگ
⭕️گذر 10 متری
⭕️فرصت عالی برای سرمایه گذاری و خرید ملک
⭕️قرارداد ثپتی با امنیت حقوقی بالا

⭕️واقع در تاپ لوکیشن روشن شهر

〽️جهت بازدید و اطلاعات بیشتر حتما تماس بگیرید
️〽️موارد مشابه موجود می باشد

⚜️️مشاور املاک یاسین⚜️
⚜️با مدیریت قنبری⚜️

⭕️️روشن دشت،کوی ولیعصر،بلوار گلها،نرسیده به بازار کوثر 15،نبش کوچه 5

〽️خرید و فروش
〽️️رهن و اجاره

〽️مسکونی،تجاری،اداری،صنعتی
〽️کشاورزی،باغ و ویلا