تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110 متری دو خوابه صفر کلید نخورده

آپارتمان 110 متری دو خوابه صفر کلید نخورده

2 هفته پیش در کیان شهر

متراژ
110
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,818,000 تومان
طبقه
2
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام
املاک کارن
فروش آپارتمان 2 خوابه طبقه دوم درب ساختمان شمالی 110 متری صفر کلید نخورده
سالن بزرگ
7 واحدی
برای بازدید تماس بگیرید