تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110 متری سند تک برگ

آپارتمان 110 متری سند تک برگ

2 سال پیش در رشت

متراژ
110
ساخت
1402
قیمت کل
4٬298٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬072٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
«««شازده»»»

کد فایل 1303

آپارتمان 110 متری سند تک برگ

ساختمان دو کله - دو بالکن - فوق العاده نوگیر
نشیمن مناسب هر نوع چیدمان
فول امکانات - آشپزخانه پرکابینت - گاز رو میزی - هود لمسی
کمد دیواری - سرویس ایرانی فرنگی - پارکینگ اختصاصی
آیفون تصویری - انباری

نمای مدرن و بسیار زیبا

از سازنده ای خوشنام

*فایل مشابه ندارد*
آخرین بازدیدتان قبل از خرید

مشاور امور ملکی شما حق شناس
تیم املاک شازده با دو شعبه فعال در خدمت شماست