تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110 متری شخصی ساز در حد سند

آپارتمان 110 متری شخصی ساز در حد سند

1 سال پیش در رشت

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
2٬799٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬445٬000 تومان
طبقه
3
«««شازده»»»

کد فایل 1412

آپارتمان 110 متری کلید نخورده نسق معتبر

دو خواب استاندارد - کمد دیواری و کابینت ام دی اف

سازه ای از سازنده خوش نام منطقه

قابلیت رهن تا 500 میلیون

مشاور اومور ملکی شما حق شناس
املاک شازده