تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110 متری * شهرک آتیه * رو به نما

آپارتمان 110 متری * شهرک آتیه * رو به نما

2 سال پیش در کرج

متراژ
110
ساخت
1402
قیمت کل
2٬520٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬909٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
⚜⚜⚜ملاک نو اندیشان⚜⚜⚜
⚜رضایت و اعتماد شما اعتبار ماست⚜
فروش واحد شما در سریع ترین زمان ممکن
خرید برای شما با تنوع فایل بالا
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✅آپارتمان 110 متری دو خواب ، تاپ لوکس و دیدنی*بسیار خوش نور و نقشه ، بسیار خوش نقشه و خوش نور ، دو نبش ، سند دار

✅️واقع در شهرک آتیه

✅پلان و نقشه تفکیکی عالی _ _ _ _ اجرای بی نظیر ، سرویس بهداشتی خارج از دید و اتاق خوابها مستقیم به پذیرایی دید نداره و یک خواب مستر

✅پارکینگ اختصاصی*آسانسور تمام استیل*انباری بزرگ

✅سالن پذیرایی جذاب و دلباز ، بدون کوچکترین پرتی و آکواریوم نور

✅آشپز خانه بزرگ و کابینت خور و دارای پنجره رو به نما

✅️دو خواب بزرگ و هر دو خواب پنجره خور

✅آیفون تصویری*درب ضد سرقت

✅مشاعات شیک*راه پله عریض و استاندارد

✅سرمایش کولر آبی*گرمایش پکیج

✅️ساختمان آرام ومنضبط ،همسایگان محترم

ساخت توسط سازنده بنام و دارای رزومه شهرک
_ _ _ _ _ _ _

✅پیش فروش های معتبر و تضمینی در مناطق مختلف مشکین دشت

✅متراژ های مختلف

✍️جهت هماهنگی و اطلاع از تمامی فایل های شرک با ما در ارتباط باشید

گچلو