تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110 متری کلید نخورده مرکز شهر

آپارتمان 110 متری کلید نخورده مرکز شهر

2 سال پیش در جم

متراژ
110
ساخت
1402
قیمت کل
2٬585٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
#جم_خیابان پژوهش

#کد_فایل_233
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 110
تعداد اتاق 2
طبقه 3
کل طبقات ساختمان 4
تعداد واحد در طبقه 3
تعداد کل واحدها 12
سال ساخت 1402

مشخصه ملک : خام
نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
پوشش کف : سرامیک
سایر امکانات : خواب مستر,درب ضد سرقت,آیفون تصویری,انباری,درب ریموت دار,نور پردازی
وضعیت سکونت : تخلیه
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : قولنامه ای
امتیازات : آب,برق,گاز

مبلغ کل :2/585/000 میلیون

مبلغی برای سند کنار گذاشته می شود

آژانس املاک آینده
کارشناس : مهرزاد سلیمی فرد
آدرس دفتر : ابتدای بلوار جام جم بعد از بانک صادرات