ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 110متر/قاضی آباد
آپارتمان 110متر/قاضی آباد
1 سال پیش در خرم آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
3٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬454٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
بنام خدا
املاک بزرگ عمارت
مشخصات ملک:
✔️110متر
✔️2خواب
✔️2واحدی
✔️پارکینگ اختصاصی
✔️مبلغ170م تومان بابت سند از مبلغ کسر میگردد
✔️400م تومان وام از کل مبلغ کسر میگردد
مشاورامور ملکی شما:خانم دیکتا
فایل های مشابه مد نظر شما برای خرید فروش و رهن و اجاره موجود میباشد
مالکان محترم ملک خود را در هر نقطه از شهر جهت رهن اجاره و خرید فروش به متخصص عمارت بسپارید
✔آدرس املاک؛شهدای غربی،نبش کوچه عدالت،املاک عمارت
با مدیریت حاج سید محسن موسوی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت