تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110متری 3خواب/پونک اشرفی/فایل شخصی

آپارتمان 110متری 3خواب/پونک اشرفی/فایل شخصی

1 سال پیش در تهران

متراژ
110
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬181٬000 تومان
طبقه
3
استثنایی ترین فایل موجود در منطقه

100% فروشنده واقعی

پلان تفکیکی

نقشه بدون نقص درحد 130متری

غرق در آفتاب

سرتاسر پرده خور ویو دار

بهترین طبقه

فول امکانات

دارای بالکن بزرگ و کاربردی

لوکیشن دنج و خلوت منطقه

دسترسی عالی به اتوبان همت،باکری،ستاری،حکیم،اتوبان کرج،شیخ فضل الله و....
کمتر از 2دقیقه پیاده روی تا ایستگاه تاکسی،اتوبوس و...

قابلیت تهاتر با آپارتمان در منطقه

شرایط پرداخت عالی

قابلیت رهن کامل تا 2 میلیارد

*****مشاور املاک فرنام*****