تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110متری فول امکانات نوسازمهرشهر

آپارتمان 110متری فول امکانات نوسازمهرشهر

22 ساعت پیش در رجب‌آباد

متراژ
110
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,272,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
2
⚜️⚜️⚜️⚜️بنام خداوند دادار وپاک ⚜️⚜️⚜️
⚜️⚜️⚜️پدید آور آدم از آب وخاک⚜️⚜️⚜️
♦️♦️♦️ فوری فوری فوری فوری♦️♦️♦️
به دلیل نیاز مالی زیر قیمت منطقه
♦️آپارتمان فول امکانات
♦️متریال بسیار عالی
♦️160متر زمین
♦️زمین110متر بنا
♦️کلا 2طبقه تک واحدی
♦️واحد مورد فروش طبقه 2پشت بام دراختیار
♦️پذیرایی بزرگ قابل چیدمان با نور بسیار عالی
♦️2خواب 1خواب مستر و با نور گیر وکمد دیواری
♦️تراس 4متری
♦️سرویس ایرانی وفرنگی
♦️پکیج.هود مخفی.سینگ وشیرآلات درجه
♦️اجاق گاز رومیزی آنتیک. آیفون تصویری.
♦️کابینت ممبران درجه یک. کولر گازی
♦️درب ضد سرقت .پنجره های یو پی وی سی
♦️کناف کاری.نور پردازی.نور مخفی
♦️50مترحیاط پارکینگ اختصاصی در حیاط
♦️درصورت نیاز700میلیون رهن بر عهده املاک
♦️خلاصه واحد بی نظیر وفوق العاده شیک وتمیز
♦️این واحد مخصوص سخت پسندان میباشد♦️
♦️واقع در مهرشهر بلوار ارم خیابان اول شرقی ♦️
✨️✨️✨️✨️مشاورین املاک فرهنگیان ✨️✨️✨️
✨️✨️پیشرو در خدمات املاک ومستغلات ✨️✨️
⛳️آدرس ما را از گوگل مپ.نشان.بلد بخواهید
♦️با افتخار تا آخرین لحظه درکنارتان ایستادیم♦️
باخودرو به روز هم معاوضه میشود