تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110متری نفتک

آپارتمان 110متری نفتک

1 سال پیش در مسجد سلیمان

متراژ
110
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬454٬000 تومان
طبقه
1
⭕این آگهی مربوط به املاک محمودی برام است ⭕
✔️کمد دیواری هر دو خواب
✔️موقعیت عالی یکی از بهترین خیابانهای نفتک
♥️بازدید = خرید♥️
برای هماهنگی و بازدید به املاک محمودی برام واقع در نفتک جاده اصلی جنب کافه آرتا مراجعه کنید
⭕به علت مشغله زیاد پیام پاسخ گو نیستم فقط تماس و مراجعه حضوری⭕
⭕خرید و فروش املاک خود را به ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان به شما خدمات ارزنده ارائه دهیم ⭕
⭕خرید و فروش زمینهای شهرک پرواز و تانک سازی روبروی ترمینال⭕
⭕خریدوفروش آپارتمان های شهرک ولیعصر شهرداری فرهنگیان و منازل سد⭕