تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 111متری الهیه ولایت تکواحدی

آپارتمان 111متری الهیه ولایت تکواحدی

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
111
ساخت
1394
قیمت کل
2٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬126٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
با درود

دپارتمان املاک ستارگان برتر متخصص خرید و فروش در منطقه

✅مشاور شما شادمان

بهترین زمان برای خرید خانه
مطمئن ترین سرمایه گذاری
سند تک برگ آماده وام

آپارتمان خوش ساخت 4 طبقه تک واحدی فول امکانات

واحد خوش نقشه نور گیری عالی بهترین طبقه بدونه یک متر پرتی

آپارتمان نزدیک به بازار و نانوایی محله دنج و خلوت همسایگان فهیم و مالک پارکینگ سندی آسانسور 6 نفره واحد دارای هال 43 متری دو خواب 15متری خواب مستر بالکن 5 متری آشپزخانه فول کابینت هود و گاز صفحه ای

☀️☀️☀️تا تاریخ 4/1در 300میلیون رهن کامل☀️☀️☀️

✨✨بازدید و خرید این ملک را از دست ندهید✨✨