تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/111متری/فول امکانات/خوش نقشه

آپارتمان/111متری/فول امکانات/خوش نقشه

1 سال پیش در چهاردانگه

متراژ
111
ساخت
1402
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬234٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚪️⚫️⚪️مشاورین املاک بنچاق ⚪️⚫️⚪️

⚪️111 متر

⚫️مناسب برای سرمایه گذاری
_____________________________________________

◾️جهت اطلاعات بیشتر از فایل تماس حاصل فرمایید
◽️فایل های مشابه طبق خواسته شما موجود میباشد

✍️مشاور و کارشناس فروش : خانم مختاری

⚫️آدرس املاک : چهاردانگه ، خیابان فارسیان پلاک 40 گروه مشاورین املاک بنچاق⚪️

《با مدیریت جناب آقای کربلایی 》